Reference

Přednášková činnost:
 
"Velmi děkuji za základní vhled do klasické homeopatie. Po vašem semináři se už budu lépe orientovat ve funkčnosti, v metodách i ve výrobcích. Děkuji, Tereza Černá."
 

"Hanko, děkuji za krásnou přednášku. O homeopatii se hodně mluví, ale díky Tobě jsem si urovnala myšlenky a pocity. Strašně moc mi to dalo. Moc děkuji a přeji spoustu dalších úspěchů."

"Velmi příjemné a poutavé, mimo to podáno s velkým rozhledem a vědomostí o homeopatii s aspektem praktického použití v reálném podání proložené zkušeností v oboru. Přínosné v rozhledu pro rebela ve vlastním vzdělání medicíny (MUDr.), který je velmi rád, že zapojuje v praktickém životě východní a západní medicínu. Velmi děkuji za další rozhled. Jistě bych rád využil. Děkuji, Hora."

"Parádní objasnění všem, kdo nemají ponětí, co si pod pojmem homeopatie představit. Jen více takových přednášek. Děkuji." 

"Vše srozumitelné, spoustu informací jsem už od tebe slyšela při osobních setkáních. Přednáška byla užitečná, příště přijdu zas." :)

"Velmi zajímavá přednáška. Příjemná přednášející. Dozvěděla jsem se mnoho nových informací a dále se budu více zajímat o možnostech homeopatie. Jana"

"Přednáška byla pro mne přínosem. Velice zajímavé. Děkuji."

"Děkuji strašně moc. Opět jsem se utvrdila v tom, že homeopatie je správná volba."

"Přednáška určitě stimuluje další zájem o další podrobnější informace o homeopatii."