3 Comments

 1. Dita Ryšková
  16 května, 2019 @ 11:25 am

  Dobrý den,
  jaký je prosím Váš názor na detoxikaci po očkování pomocí Ac. Sulfuricum 5/9CH, které doporučují postklasičtí homeopaté?
  Děkuji za odpověď.
  S pozdravem
  Dita Ryšková

 2. Hana
  3 června, 2019 @ 8:07 pm

  dobrý den, omlouvám se za pozdější odpověď, ta původní se mi bohužel neodeslala. je to úplně stejné jako ve všech ostatních případech – neexistují osvědčené indikace spolehlivě funkční u všech lidí, je třeba ke každému přistupovat individuálně a výběr léku přizpůsobit aktuálním příznakům. ne všichni lidé se po očkování dostanou do obrazu tohoto léku. hezký večer, H.

 3. Pavla
  10 července, 2020 @ 11:39 am

  děkuji za váš příspěvek. Dovolím si ještě doplnit. Principem vakcinace je reakce. Pokud neproběhne žádná reakce, je potřeba vakcinaci opakovat, poněvadž nezabrala. Právě potřeba vyvolat reakci je důvod, proč se do vakcín přidávají látky jako rtuť, hliník a podobné, aby zajistily dostatečnou reakci organismu. Fakt, že lidé po vakcinaci chtějí snížit reakci vlastně znamená, že snižují i účinnost vakcinace (také je trend vytvářet stále šetrnější vakcíny, jejichž účinnost je ale také stále nižší). A já se potom ptám – proč tedy očkují? Kombinaci vakcinace a homeopatie vůbec nerozumím. Buď očkování věřím, a pak tedy chci reakci, nebo mu nevěřím, reakci nechci, a pak nevím, proč tedy dotyční očkují. Kombinování vakcinace a homeopatie je uvedení v realitu té bajky o koze a vlkovi. Rozumím tomu tak, že takoví lidé očkují proto, aby měli razítko v očkovacím průkazu. Plně souhlasím s tím, že není možné přecem provádět homeo přípravu na očko, a nebo detox po očku nějakými obecně doporučenými homeopatiky.

Napsat komentář