O čem přednášky jsou

Alternativní medicína a homeopatie speciálně dnes zažívají boom. Během dvouhodinové přednášky vás naučím orientovat se v nepřeberném množství informací, které se o homeopatii můžete na internetu či v knihách dočíst. Mým cílem je, abyste se vyznali v celé řadě homeopatických směrů, které vznikají, a mýtů, které o homeopatii kolují. Důležité pro mě je, abyste si odnesli základní přehled o tom, jak může homeopatie účinně pomoci vám i celé vaší rodině a uměli jste její principy zařadit do svého běžného života.

Co vám předám

Základy klasické homeopatie (shrnu vám všechny její nejdůležitější zákonitosti, pohled homeopatie na zdraví i nemoc, kdy podávat homeopatické léky, možnosti využití i limity homeopatie u akutních i chronických nemocí, preventivní použití). Naučím vás orientovat se na trhu se stovkami homeopatických léků a přípravků, abyste své peníze neutráceli zbytečně za produkty, které se jako homeopatické jen tváří. Prakticky si projdeme příklady z praxe, které ukazují účinnost homeopatie u různých chronických nemocí (ekzému, astmatu, alergií, časté akutní nemocnosti či gynekologických obtíží) a na nich si předvedeme, jakým způsobem se homeopatické léky předepisují.

Aktuální termíny přednášek sledujte na mých Facebookových stránkách.

Pořádám přednášky kdekoli po ČR

Pořádám přednášky kdekoli po ČR

Z vašich referencí

 • “Velmi děkuji za základní vhled do klasické homeopatie.
  Po vašem semináři se už budu lépe orientovat ve funkčnosti, v metodách i ve výrobcích.”
  Tereza Černá

 • “Hanko, děkuji za krásnou přednášku.
  O homeopatii se hodně mluví, ale díky Tobě jsem si urovnala myšlenky a pocity.
  Strašně moc mi to dalo. Moc děkuji a přeji spoustu dalších úspěchů.”

 • “Velmi příjemné a poutavé, mimo to podáno s velkým rozhledem a vědomostí o homeopatii s aspektem praktického použití v reálném podání proložené zkušeností v oboru. Přínosné v rozhledu pro rebela ve vlastním vzdělání medicíny (MUDr.), který je velmi rád, že zapojuje v praktickém životě východní a západní medicínu. Velmi děkuji za další rozhled. Jistě bych rád využil. Děkuji, Hora.”

 • “Parádní objasnění všem, kdo nemají ponětí, co si pod pojmem homeopatie představit.
  Jen více takových přednášek. Děkuji.”

 • “Vše srozumitelné, spoustu informací jsem už od tebe slyšela při osobních setkáních.
  Přednáška byla užitečná, příště přijdu zas.” 🙂

 • “Velmi zajímavá přednáška. Příjemná přednášející.
  Dozvěděla jsem se mnoho nových informací a dále se budu více zajímat o možnostech homeopatie.”
  Jana