K alternativní medicíně a zejména k homeopatii mám díky svým rodičům blízko už od dětství. Přirozené terapie a zdravý životní styl proto považuji za neodmyslitelnou součást svého života už spoustu let. Nejblíž mám však k homeopatii a to z mnoha důvodů. Při správném předepsání je efekt homeopatického léku někdy skutečně až dechberoucí a navíc mně osobně v minulosti homeopatie pomohla s více chronickými problémy, které by pro mě jinak znamenaly dlouhodobé užívání konvenčních léků. Právě jí proto vděčím za své znovunabyté zdraví, které se mi díky ní vrátilo do života, a s nadšením a láskou se o něj proto nyní i starám.
 
Byť se sama léčím již spoustu let jen klasickou homeopatií, nejsem radikální odpůrce konvenční medicíny. Využití silných stránek tohoto přístupu v kombinaci s mnohdy prospěšnějším přístupem přirozených terapií, je dle mě tou nejlepší kombinací s benefitem pro všechny, kteří hledají pomoc při cestě ven ze zdravotních potíží.
 
o mně _hana poukarová_homeopatie

Své stránky tvořím se záměrem:

pomoci vám při orientaci v nepřeberném množství protichůdných informací, které se o homeopatii můžete dočíst
sdílet s vámi své ostatní názory či zkušenosti týkající se toho nejcennějšího, co máme – našeho zdraví (a není to klišé, já si to opravdu myslím) 🙂

Vzdělání a zkušenosti:

2017 – složila jsem zkoušky z dvouletého e-learningového kurzu na řecké International Academy of Classical Homeopathy, kterou z celoživotní lásky k homeopatii založil Prof. George Vithoulkas
2016 – měla jsem příležitost strávit 3 týdny na homeopatických klinikách v africké Keni
2015 – dokončila jsem kurz Člena první pomoci pod akreditací MŠMT
2014 – absolvovala jsem tříměsíční stáž ve Všeobecné zdravotní pojišťovně na klientském pracovišti
2013 – dostudovala jsem Tříletý intenzivní výcvik v homeopatii na Prague College of Classical Homeopathy pod vedením Petra Zachariáše (o dva roky později jsem tady úspěšně dokončila i Dvouletý postgraduální výcvik)
2013 – promovala jsem v oboru Management zdravotnických služeb na Vysoké škole ekonomické v Praze (Ing.)

Publikace:

V roce 2019 jsem si splnila sen vydáním knihy Odpověď je klasická homeopatie