5 Comments

 1. Romana Pešková
  28 července, 2019 @ 6:20 pm

  Dobry vecer, prosim potrebovala bych poradit homeopatika na lecbu bradavic u psa. Mame stareho labradora z utulku a zacaly se mu delat starecke bradavice. Uz jsme mu je jednou nechali vyriznout na veterine, ale delaji se znovu. Nechci ho nechat po roce zase uspavat, mazu vlastovicnikem a koloidnim rotokem, ale moc to nezabira, hlavne uchu ma velkou, vypada to jako kvetak a stale to krvaci. Myslite, ze by to nejak pomohlo, chtela bych to zkusit, prosim a dekuji za odpoved.

 2. Hana
  29 července, 2019 @ 7:00 am

  dobrý den, z mé zkušenosti mohu říct, že homeopaticky se bradavice řešit dají, ale potřebuji k tomu vědět mnohem více informací. ozvěte se mi když tak na email a domluvíme se.

 3. Petra
  30 července, 2019 @ 7:18 am

  Dobrý den ,již několik let mne trápí bolesti chodidel ,poslední dva roky mám i stavy ,kdy se ráno nemohu postavit jak to moc bolí.V zimně cítím úlevu ,obtíže začínají na jaře.Na obou nohou mám ostruhu 8 a 4mm. vzadu na patě .Měla jsem v dětství vymknutým kotník s úlomky kostí.V dospělosti vymknutým kotník.A Nyní už zahojenou naštiplou člunkovou kost .Prosím co by mi mohlo pomoci.

 4. Hana
  30 července, 2019 @ 8:22 am

  dobrý den, toto je k určení homeopatického léku málo informací, výběr léku je více komplexní záležitost

 5. Růžena Bendová
  12 února, 2020 @ 10:27 am

  Před měsícem mě začal trápit tinitus – silné hučení v hlavě a levém uchu. Slyšela jsem, že by mohla pomoci homeopatie.Mohla byste mi poradit jaký prepaparat by byl vhodný? Děkuji

Napsat komentář