Pořádám přednášky o homeopatii, kdekoliv se v ČR společně domluvíme. 

O čem přednášky jsou:

Alternativní medicína a homeopatie speciálně dnes zažívají boom. Během dvouhodinové přednášky vás naučím orientovat se v nepřeberném množství informací, které se o homeopatii můžete na internetu či v knihách dočíst. Mým cílem je, abyste se vyznali v celé řadě homeopatických směrů, které vznikají, a mýtů, které o homeopatii kolují. Důležité pro mě je, abyste si odnesli základní přehled o tom, jak může homeopatie účinně pomoci vám i celé vaší rodině a uměli jste její principy zařadit do svého běžného života.

Co vám předám:

  • základy klasické homeopatie (shrnu vám všechny její nejdůležitější zákonitosti, pohled homeopatie na zdraví i nemoc, kdy podávat homeopatické léky, možnosti využití i limity homeopatie u akutních i chronických nemocí, preventivní použití)
  • naučím vás orientovat se na trhu se stovkami homeopatických léků a přípravků, abyste své peníze neutráceli zbytečně za produkty, které se jako homeopatické jen tváří
  • prakticky si projdeme příklady z praxe, které ukazují účinnost homeopatie u různých chronických nemocí (ekzému, astmatu, alergií, časté akutní nemocnosti či gynekologických obtíží) a na nich si předvedeme, jakým způsobem se homeopatické léky předepisují

Z vašich referencí:

"Hanko, děkuji za krásnou přednášku. O homeopatii se hodně mluví, ale díky Tobě jsem si urovnala myšlenky a pocity. Strašně moc mi to dalo. Moc děkuji a přeji spoustu dalších úspěchů."

"Parádní objasnění všem, kdo nemají ponětí, co si pod pojmem homeopatie představit. Jen více takových přednášek. Děkuji." 

"Vše srozumitelné, spoustu informací jsem už od tebe slyšela při osobních setkáních. Přednáška byla užitečná, příště přijdu zas." :)

"Velmi zajímavá přednáška. Příjemná přednášející. Dozvěděla jsem se mnoho nových informací a dále se budu více zajímat o možnostech homeopatie. Jana"

"Přednáška byla pro mne přínosem. Velice zajímavé. Děkuji."

"Děkuji strašně moc. Opět jsem se utvrdila v tom, že homeopatie je správná volba."